Do akcji Jurka Owsiaka przygotowuje się też Ostrowiec Świętokrzyski, a do zbiórki od serca zaprasza naszych mieszkańców sam dyrygent tej największej na świecie orkiestry.
25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tuż, tuż...
Od 25 lat tysiące wolontariuszy zbiera pieniądze na sprzęt medyczny dla najmłodszych, a także dla seniorów.
- 11.01.2017 15:40 (aktualizacja 25.09.2023 00:43)
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Zobacz również
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
KOMENTARZE
Autor komentarza: Sołtys 😉Treść komentarza: Odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku 💪Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:36Źródło komentarza: Mariusz Pasternak o dwóch latach kadencji samorząduAutor komentarza: Ostr.Treść komentarza: A Ty co zrobiłeś dla miasta, regionu? Andrzeju...Data dodania komentarza: 18.04.2026, 11:33Źródło komentarza: Andrzej Kryj w stowarzyszeniu Mateusza MorawieckiegoAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: 🤑 człowiek bez honoru!Data dodania komentarza: 18.04.2026, 08:14Źródło komentarza: Andrzej Kryj w stowarzyszeniu Mateusza MorawieckiegoAutor komentarza: pracowityTreść komentarza: halo czy jest prezydent i radni i czy myślą o pomocy żeby utrzymać miejsca pracy czy tylko o podnoszeniu podatków ?Data dodania komentarza: 16.04.2026, 18:30Źródło komentarza: Pieniądze na rozwój lokalnych społecznościAutor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Z Dworca PKP?Data dodania komentarza: 10.04.2026, 03:38Źródło komentarza: Rusza linia 110. Ostrowiec Świętokrzyski - Krzemionki - BałtówAutor komentarza: Ostr.Treść komentarza: Dobre;)Data dodania komentarza: 9.04.2026, 06:25Źródło komentarza: Od planów do realizacji
DEBATY TELEWIZYJNE
warto wiedzieć
Reklama











































































































Napisz komentarz
Komentarze