Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uczniowie z pomysłem na biznes

Next Step to kolejny międzynarodowy projekt, w którym udział wzięli uczniowie Niepublicznego Gimnazjum im. St. Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tym razem celem projektu było planowanie własnej ścieżki kariery i motywowanie młodych ludzi do dalszego rozwoju.
Ładuję odtwarzacz...

Zajęcia w ramach projektów prowadziła dwójka wolontariuszy; Khrystyna Kuzyk z Ukrainy i Samir Seyidzade z Azerbejdżanu. 

Projekt podsumowały warsztaty dla gimnazjalistów, podczas których uczniowie podzieleni na grupy mieli za zadanie opracować i zaprezentować swój pomysł na biznes. Pomysły dotyczyły takich tematów jak sport, podróże, gastronomia, wynalazki czy pomoc innym. 

Wolontariusze po tygodniu spędzonym w Niepublicznej Szkole im. St. Konarskiego byli pod wrażeniem znajomości języka angielskiego wśród uczniów szkoły. Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama