Pani Zofia Maj urodziła się 6 maja 1925 roku. Dziś ( we wtorek) zacna jubilatka obchodzi dokładnie setne urodziny. Z tej okazji gratulacje pani Zofii złożył prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, Artur Łakomiec wspólnie z kierownik USC, Beatą Dudą. Do gratulacji i życzeń kolejnych lat przyłączyli się pracownicy ostrowieckiego oddziału ZUS.

Pani Zofia Maj urodziła się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wraz z mężem tuż po zakończeniu wojny wyjechała do Poznania. Tam prowadzili zakład szewski. Po śmierci małżonka z synem ponownie wróciła do bliskich, do rodzinnego miasta. Ponownie założyła rodzinę.

Pani Zofia wychowała dwóch synów.





























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze