Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
::: ZOBACZ :::
Reklama

Kto wygra Bieg Wiosny? Znamy trasę

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim dla dzieci i młodzieży z ostrowieckich przedszkoli i szkół organizuje kolejną odsłonę Biegu Wiosny, który w tym roku zbiegnie się z obchodami Dnia Dziecka. Impreza plenerowa odbędzie się w sobotę 27 maja w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin.
Kto wygra Bieg Wiosny? Znamy trasę
materiał graficzny organizatora
Podziel się
Oceń

 

Zgłoszenia grupowe dla przedszkoli i szkół przyjmowane są do 23 maja.

 

Harmonogram wydarzenia: 

Przedszkola:
9.00-10.00 Zgłoszenia indywidualne
10.15-11.15 Rozgrzewka i zabawy
11.15-11.45 Bieg Przedszkolaków
11.30-13.30 Bezpłatne dmuchańce
Szkoły:
10.00-11.30 Zgłoszenia indywidualne
11.50-12.00 Otwarcie Biegu Głównego
Bieg główny rozpocznie się o godzinie 12.15. Udział w nim polegać będzie na pokonaniu trasy o długości około 3 kilometrów wyznaczonej na terenie Gutwinu i w przyległym terenie leśnym. Trasę należy pokonać biegiem lub marszem, zgodnie z maksymą „Nieważne jest, jaką lokatę zajmiesz i w jakim czasie pokonasz trasę”. 

Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich, nawet osoby, które na co dzień rzadko spędzają czas aktywnie. Podczas Biegu Wiosny nie będzie prowadzona rywalizacja indywidualna, ani zapisywana kolejność na mecie. Najaktywniejsze szkoły otrzymają nagrody finansowe przeznaczone na poprawę warunków do organizacji zajęć sportowych, a najaktywniejsze przedszkola nagrody w postaci sprzętu sportowego.


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ArcziTreść komentarza: FajnieData dodania komentarza: 26.04.2026, 23:38Źródło komentarza: Wysoka porażka w Sosnowcu. Zagłębie lepsze od KSZOAutor komentarza: mądryTreść komentarza: wymyśla się jakieś idiotyzmy zamiast odwiedzić firmy ostrowieckie i porozmawiać dlaczego tak wysokie podatki i co zrobić ,żeby firmy chciały inwestować zamiast obciążać ich ogromnymi kosztami a z zewnątrz firmy ULGI ,czy prezydent był gdzieś i rozmawiał? to nie jest gospodarz ,tak to też potrafię podnieść rekordowo podatki od nieruchomości i udawać że jest się przedsiebiorczymData dodania komentarza: 26.04.2026, 14:14Źródło komentarza: OstraKarta rośnie w siłę. Nowe firmy i kolejne zniżki dla mieszkańców OstrowcaAutor komentarza: MalyTreść komentarza: Czekam zrobic darmową komunikacji jak jest w starachowicachData dodania komentarza: 25.04.2026, 19:38Źródło komentarza: Jak odzyskać pasażerów? O promocji komunikacji miejskiejAutor komentarza: Ostrowczanin .Treść komentarza: Tylko szkoda , ze te autobusy sa dostosowane do przewozu pseudo urzednikow do pseudo urzedow. Natomiast pozostali mieszkancy oraz gocie nadal musza korzystac z innego transportu, bo transport miejski nie jest dopasowany do realiow przyklad dojazd w niedziele na dworzec PKP na pociag do Krakowa o godz 5. Tak samo jest przy ostatnim poxiagu ze Skarrzyska trzeba w ciemnosci czekac na taksowke, bo autobusy juz nie jezdza.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 17:43Źródło komentarza: Jak odzyskać pasażerów? O promocji komunikacji miejskiejAutor komentarza: ***Treść komentarza: Daj spokój "czlowieku"!Data dodania komentarza: 23.04.2026, 04:29Źródło komentarza: Andrzej Kryj o nowym stowarzyszeniu premiera MorawieckiegoAutor komentarza: .Treść komentarza: Trzecia kadencja i starczy! Czas najwyższy na emeryturę !Data dodania komentarza: 22.04.2026, 16:16Źródło komentarza: Irena Renduda-Dudek o pracy radnych
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama