W sierpniu w ostrowieckiej galerii sztuki można oglądać dwie wystawy: „Malarstwo/Rzeźba/Szkło” Marzeny Wilk oraz „7xToborowicz”. Ta druga stała się inspiracją i motywem przewodnim warsztatów pod hasłem „Fantastyczne Zwierzę”. Uczestnicy wykonają rzeźby, które przedstawiać będą tytułowe fantastyczne zwierzę oraz ozdobią ekologiczne torby.
Zajęcia rozpoczną się o godz. 11:00. Opłata to 10 zł, a ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są telefonicznie pod nr. tel. 41 263 20 48.
Reklama
Rodzinne warsztaty inspirowane rodzinną wystawą
W niedzielę, 21 sierpnia, odbędą się rodzinne warsztaty w Biurze Wystaw Artystycznych.
- Krzysztof Stawiarski
- 18.08.2022 11:00
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Data dodania:
18.08.2022 11:00
Zobacz również
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
KOMENTARZE
Autor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Mam do ciebie czlowieku pytanie na czm ty sie nie znasz?Data dodania komentarza: 13.03.2026, 16:42Źródło komentarza: Zbigniew Duda o kandydaturze Przemysława Czarnka na premieraAutor komentarza: .Treść komentarza: kuglarzeData dodania komentarza: 11.03.2026, 05:04Źródło komentarza: Mariusz Błaszczak o bezpieczeństwie państwa i kandydaturze Przemysława Czarnka na premieraAutor komentarza: paszczakTreść komentarza: co ten nieudacznik tu chciał????Data dodania komentarza: 10.03.2026, 18:00Źródło komentarza: Mariusz Błaszczak gościł w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: czekamTreść komentarza: ciekawy jestem czy prezydent kupił kwiaty za swoje czy same kobiety za to zapłaciłyData dodania komentarza: 9.03.2026, 19:21Źródło komentarza: Tłumy na koncercie LemON w Ostrowcu Świętokrzyskim: 3300 bezpłatnych wejściówek i specjalne kursy autobusoweAutor komentarza: ...Treść komentarza: wowData dodania komentarza: 4.03.2026, 11:54Źródło komentarza: Szpitale powiatowe nie chcą umierać na kolanach. Protest przed ministerstwemAutor komentarza: zrażonyTreść komentarza: miasto by się rozwijało jakby rządzili ludzie myślący ekonomicznie,tanie tereny inwestycyjne i póżniej same pieniążki wpływają do budżetu gminy a tak drogie nieruchomości i wysokie podatki ,ja już nie zainwestuje bo za duże koszty i ciągle podnoszone podatki ,firmy rodzinne już się likwidująData dodania komentarza: 1.03.2026, 11:56Źródło komentarza: NA ŻYWO: Gala Żelazne Skrzydła Biznesu
DEBATY TELEWIZYJNE
warto wiedzieć
Reklama
























































































Napisz komentarz
Komentarze