Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

To będzie muzyczne powitanie wakacji

W weekend (25 i 26 czerwca) na scenie amfiteatru w Parku Miejskim odbędą się koncerty w ramach imprezy „OSTROWIEC NA [email protected]”.
Ładuję odtwarzacz...

W sobotę wystąpią zespoły reggae: MetKa i SHASHAMANE. Dzień później przed ostrowiecką publicznością zaprezentują się raperzy: Tadek oraz Sarius

Poza występami artystów zarówno w sobotę, jak i niedzielę od godziny 15:00 dzieci i młodzież będą mogli korzystać z wielu atrakcji takich jak: kolorowy plac zabaw, plenerowe gry planszowe czy warsztaty z malowania maszyną kleksograficzną. Dla dzieci jeden ze swoich spektakli zaprezentują aktorzy z Teatru Czerwona Walizka „Rufi Rafi Show”. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama