Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wiktor Kowalski zaśpiewał dla Mam

W niedzielę, 5 czerwca, na Zamku Królewskim w Sandomierzu odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki z udziałem Wiktora Kowalskiego, zwycięzcy wiosennej edycji telewizyjnego programu „Szansa na sukces”.
Podziel się
Oceń

Wiktor Kowalski jest absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Artysta współpracował m.in. z Aleksandrem Ładyszem, Wiesławem Ochmanem oraz Krzesimirem Dębskim. 

Jako uczestnik popularnego programu telewizyjnego „The Voice of Poland” solista został zaproszony do udziału w wyjątkowej trasie koncertowej Justyny Steczkowskiej. Wiktor Kowalski wystąpił na scenie z Andrzejem Piasecznym, Kasią Moś, Krzysztofem Cugowskim, Kubą Badachem. Ostatnim sukcesem Wiktora jest zwycięstwo w tegorocznym finale „Szansy na sukces”, co daje przepustkę do udziału w koncercie Debiuty podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

W Sandomierzu temu zdolnemu artyście akompaniowali wyjątkowi i niezwykle uzdolnieni bracia, ks. Prałat Sławomir Deręgowski - proboszcz Parafii Św. Stanisława BiM we Włocławku oraz Jacek Deręgowski, organista. Koncert poprowadziła Aleksandra Kowalska.

 

 

Podczas niedzielnego wydarzenia publiczność usłyszała m.in. dumki ukraińskie, utwory Mieczysława Fogga oraz Ireny Santor. Koncert ubogaciła prezentacja i narracja ukazująca motyw Matki w malarstwie. 

 

Patronat honorowy nad koncertem z okazji Dnia Matki, który zorganizowało Starostwo Powiatowe w Sandomierzu,  objęli: Poseł na Sejm RP, Agata Wojtyszek oraz Biskup Diecezji Sandomierskiej – ks. dr Krzysztof Nitkiewicz. Partnerem wydarzenia była Anna Paluch, wicedyrektor ŚOR ARiMR w Kielcach. 


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Czyzby okulistyka wg tego pana dyrektora funkjonowala tylko dla ViPuw Data dodania komentarza: 17.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu Autor komentarza: Marek Staniszewski Treść komentarza: To oczywisty bardzo niebezpieczny regres .Miasto średniej wielkości bez oddziału okulistycznego praktycznie .Tego nie było nawet za komuny! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 23:16 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu Autor komentarza: G Treść komentarza: Nie ma żadnej pomocy w święta czy w dni wolne jeśli wymagana jest pilna diagnoza NP.wylew w oku z powodu Jasky To najbliższy szpital Starachowice To skandal Dziękuję za taką opiekę Data dodania komentarza: 16.06.2026, 22:45 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu Autor komentarza: Ostrowczanin Treść komentarza: Szukajcie! Hmmmm ...... Obyście znaleźli TWA ma się dobrze Data dodania komentarza: 16.06.2026, 17:32 Źródło komentarza: Ostrowiec szuka sposobów na skuteczniejsze wsparcie bezrobotnych Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Czyli , krótko mówiac brak bezrobocia wśród rodziny i znajomych oto wielki sukces pracowników PUP. Brawo wy!!! Przeciez w Ostrowcu pozostali juz tylko rodziny i kolesie osób pracujacych dla miasta i powiatu, bez jakichkolwiek kwalifikacji, za to ze znajomosciami. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 15:42 Źródło komentarza: Ostrowiec szuka sposobów na skuteczniejsze wsparcie bezrobotnych Autor komentarza: ogromna kasa Treść komentarza: proszę pokazać PIT roczny wszystkich lekarzy i oczy wam wyjdą na wierzch oraz majątki ,taka prawda ,tu mieszkają milionerzy Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Tomasz Boroński o kondycji szpitala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama