Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Świętokrzyski Festyn Sportowy w gościnnym Zochcinku

W piątek, 20 maja, w Zochcinku odbył się Świętokrzyski Festyn Sportowy, w którym udział wzięły dzieci i młodzież ze szkół z powiatu opatowskiego. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Malwina Kopron, brązowa medalistka olimpijska z Tokio w rzucie młotem i Łukasz Chwieduk, najpopularniejszy tiktoker piłkarski w Polsce.
Ładuję odtwarzacz...

Uczestnicy zawodów rywalizowali w takich konkurencjach jak rzut do celu, bieg na 60 metrów, slalom piłkarski zakończony strzałem do bramki, wyścig na piłkach do skakania czy bieg zwinnościowy w workach. Dużo działo się również na scenie. To tam odbył się test z wiedzy historycznej na temat świętokrzyskich patriotów oraz występy muzyczne.

Gośćmi specjalnymi imprezy byli: Malwina Kopron i Łukasz Chwieduk, znany jako „Luki Poland”, którzy poprowadzili  rozgrzewkę dla uczestników, rozdawali autografy i fotografowali się z młodymi sympatykami sportu. Co ciekawe, Malwina Kopron do Zochcinka zabrała ze sobą młot oraz medal, który wywalczyła na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich. „Luki” zaprezentował publiczności pokaz trików piłkarskich. 

W Świętokrzyskim Festynie Sportowym udział wzięło około pół tysiąca dziewcząt i chłopców, i choć rywalizacji nie brakowało to 20 maja w Zochcinku wygrał sport.  Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama