Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mała inwestycja w bezpieczeństwo i poprawę estetyki

Przebudowa zatoczki autobusowej w Dołach Biskupich (gm. Kunów) kosztowała samorząd 150 tys. złotych. Oficjalne zakończenie inwestycji i oddanie do użytku odbyło się w czwartek (19 maja). Relacja wideo wkrótce.
Ładuję odtwarzacz...

Betonowe płyty zastąpiła kostka brukowa. Zamiast metalowej wiatry, jest estetyczne zadaszenie. Obok znajduje się stojak na rowery. Tak dziś wygląda zatoczka autobusowa w Dołach Biskupich. Remont pętli zleciła gmina, ponosząc koszty z własnego budżetu. 
Teraz jest i bezpiecznie i estetycznie. A to ważne, ponieważ punkt ten znajduje się na trasie rowerowych i pieszych wycieczek. 
Doły Biskupie to miejsce na mapie powiatu ostrowieckiego, do którego warto zajrzeć. Nie brakuje tu atrakcji przyrodniczych i miejsc związanych z historią regionu. 

Zatoczek autobusowych i przystanków, które wymagają poprawy, na terenie gminy Kunów jest kilka. Burmistrz Lech Łodej chciałby, aby gmina  na takie zadania wykorzystywała dofinansowania zewnętrzne i o takie będzie się starała.
 

 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama