Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trwa nabór prac w ramach konkursu „Pszczoły - nasze życie”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg” zaprasza do udziału w konkursie „Pszczoły - nasze życie”.
Ładuję odtwarzacz...

Trwa nabór prac w ramach drugiej edycji konkursu „Pszczoły - nasze życie” organizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Krzemienny Krąg”. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci z klas od 1-3 oraz uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych a także innych placówek. Celem konkursu jest przede wszystkim propagowanie ochrony pszczół i zwiększenie świadomości społeczeństwa.  Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody. 

Prace plastyczne przyjmowane są w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg” do 20 czerwca bieżącego roku. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej organizatora.  Wyłonienie i nagrodzenie zwycięzców odbędzie się podczas tegorocznego Świętokrzyskiego Święta Pszczoły w Bałtowie. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama