Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Powiatowe obchody Dnia Strażaka

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu ostrowieckiego, wzięli udział we wtorek (17 maja) w oficjalnych obchodach Dnia Strażaka.
Ładuję odtwarzacz...

Strażacy cieszą się ogromnym zaufaniem społecznym, zarówno ci zawodowi jak ochotnicy. Maj jest miesiącem kiedy to właśnie strażacy świętują.  Podczas obchodów Dnia Strażaka, 27 druhów zostało odznaczonych medalami za zasługi dla pożarnictwa, wręczono awanse na wyższe stopnie służbowe, wyróżniono najbardziej zaangażowanych. Doceniono również druhów emerytów z Ochotniczych Straży Pożarnych, którym wręczono decyzje o przyznaniu dodatku finansowego do emerytury.  Okazję do szczególnego świętowania miały dwie jednostki: OSP Momina i OSP Bałtów, które włączone zostały do KSRG.

Podczas uroczystości wypowiedziano wiele życzliwych słów w stronę strażaków, były życzenia a także zapewnienia o dalszej współpracy. Najważniejszym i uniwersalnym życzeniem dla strażaków jest to aby mieli tyle samo powrotów co i wyjazdów. Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama