" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Znamy terminy naboru wniosków na staże i doposażenia

18 stycznia obradowała Powiatowa Rada Rynku Pracy, która pozytywnie zaopiniowała zaproponowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim harmonogram składania wniosków oraz kryteria podziału środków na rok 2022.
Znamy terminy naboru wniosków na staże i doposażenia

Już od poniedziałku, 24 stycznia ruszy pierwszy w tym roku nabór wniosków na trwający do 4 miesięcy, staż. Wnioski będą przyjmowane przez cały tydzień, do 28 stycznia. Drugi termin w 2022 roku zaplanowano na połowę maja, a trzeci w drugim tygodniu sierpnia.

Od ostatniego dnia stycznia ruszy nabór wniosków, na doposażenie i wyposażenie stanowisk pracy. Wnioski będą przyjmowane do 4 lutego. Ponowną szansę na otrzymanie dofinansowania w kwocie do 25 tys. złotych będą mieli przedsiębiorcy w maju. Wnioski będą przyjmowane od 16.05 do 20.05.2022 r.

Podobnie jak w latach ubiegłych Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim w lutym przeprowadzi nabór wniosków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Wnioski o przyznanie jednorazowych środków na: podjęcie działalności gospodarczej, prace interwencyjne, dofinansowanie wynagrodzenia osób powyżej 50 roku życia, roboty publiczne, bony na zasiedlenie, szkolenia, studia podyplomowe będą przyjmowane od 19.01.2022 r. w trybie ciągłym, do wyczerpania limitu środków przeznaczonych na ten cel.

Wszystkie wnioski można składać w punkcie podawczym Urzędu lub elektronicznie:

Wniosek w formie pliku musi być opatrzony podpisem zaufanym (funkcjonalność dostępna na stronie https://obywatel.gov.pl/) lub posiadać bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu z zachowaniem zasad przewidzianych w przepisach o podpisie elektronicznym.

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama