Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Każdy znajdzie coś dla siebie w wakacyjnej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotowała dla czytelników wakacyjną ofertą zajęć. 5 lipca (w poniedziałek) pierwsze spotkanie odbędzie się na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury o godzinie 10:00 pod hasłem „Książka pod chmurką”
Ładuję odtwarzacz...

W terminarzu na wakacje znalazły się również bardzo lubiane przez dzieci i ich rodziców zajęcia z multisensoryki prowadzone przez Annę Sokołowską oraz gry offline i czterokrotne spotkanie z teatrem. 
Zajęcia w bibliotece będą odbywały się cyklicznie w ciągu dwóch miesięcy. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie internetowej  http://www.biblioteka.ostrowiec.pl/
Oczywiście oprócz tych wszystkich wydarzeń  biblioteka czynna jest 6 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 18:00,  w soboty od 9:00 do 14:00.  Na ten moment  filie na terenie miasta pozostają zamknięte .


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama