Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przegrany sparing w Bałchatowie

Przegrany sparing w Bałchatowie

Autor: fot. archiwum

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski rozegrali dziś 6. sparing w trakcie przygotowań przed sezonem 2019/2020. W Bełchatowie ulegli miejscowemu GKS-owi 0:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Przemysław Zdybowicz i Marcin Grolik.

W KSZO trwa budowanie zespołu na nowy sezon. Do zespołu dołączyło kilku nowych piłkarzy: środkowy pomocnik Jan Imiołek, pomocnik Mateusz Mąka, Damian Nogaj, napastnik Tomasz Chałas, bramkarz Paweł Lipiec oraz Tomasz Persona i Marcin Kaczmarek.

Piłkarze KSZO 1929 mają zaplanowane jeszcze dwa sparingi z drużyną Zdrój Busko-Zdrój (27.07) i 31.07 ze Stalą Kraśnik.

Wyniki sparingów KSZO 1929:
Motor Lublin - KSZO 1929 1:0
OKS Opatów- KSZO 1929 1:8
Stal Stalowa Wola -KSZO 1929 2:1
KSZO 1929 - ŁKS Łagów 0:1
KSZO 1929 - Tomasovia 1:1
GKS Bełchatów - KSZO 1929 2:0


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: sąsiadkaTreść komentarza: Panie Wójcie kiedy skończy się to imprezowanie i picie na stadionie???? w Bodzechowie ,tu jest tyle patologii ,że nie można już wytrzymać a gmina nic nie robi tylko rozrywkęData dodania komentarza: 9.02.2026, 17:33Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: zarzenowanyTreść komentarza: MOŻE PANIE PREZYDENCIE ZAMIAST ROZDAWAĆ TO OBNIŻYLI BYŚCIE OGROMNE PODATKI OD NIERUCHOMOŚCI ,ZA GÓRCZYŃSKIEGO BYŁO SUPER I NAWET URZĘDNIKOM SIĘ CHCIAŁO A TERAZ TO ŻAL PATRZEĆ ,NIE MILI ,CIĄGLE NA TELEFONACH ,PRZERWY I OPRYSKLIWI ,ŻAL PATRZEĆ JAK BRAKUJE GOSPODARZAData dodania komentarza: 6.02.2026, 17:24Źródło komentarza: Rusza Szkolny Budżet Obywatelski: 5 000 zł dla każdej placówkiAutor komentarza: M.Treść komentarza: To samo... co by tu jeszcze zepsuć? Jarmark Denkowski wam przeszkadza!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 05:53Źródło komentarza: Radni będą rozmawiać o przyszłość Jarmarku DenkowskiegoAutor komentarza: uczciwy,jedenTreść komentarza: Bardzo proszę ujawnijcie zarobki w szpitalu bo słyszałem ,że lekarz ponad 200tys m-c ,pielęgniarka 10 tys. a starsza 12 tys plus dodatki ,tak tylko proszę żeby każdy widział dlaczego jest żleData dodania komentarza: 28.01.2026, 17:17Źródło komentarza: Samorządy apelują o pilne działania dla ratowania szpitali powiatowychAutor komentarza: JaśTreść komentarza: Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził mów za siebie geniuszuData dodania komentarza: 28.01.2026, 07:31Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysłyAutor komentarza: annaTreść komentarza: Wójcie wprost przeciwnie z tym wsłuchiwaniem. Jednym pan wykonał oświetlenie uliczne co 50 metrów a od innych wymagał by wyrazili zgodę na postawienie słupa lampy ulicznej w pasie drogowym należącym do Gminy który bezpośrednio sąsiaduje z tymi działkami. Jedni mogą mieć całe ulice oświetlone a inni długie nieoświetlone ulice od lat. Myślę jak i wielu innych mieszkańców że pana kadencja trwa za zbyt długo.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:11Źródło komentarza: J. Murzyn: Wsłuchujemy się w oczekiwania mieszkańców i analizujemy pomysły
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama