Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rycerze zapraszają panie

Jak co roku Zakon Rycerzy Kolumba z parafii pw. Św. Andrzeja Apostoła w Suchedniowie (organizacja katolickich mężczyzn, działająca na rzecz lokalnej społeczności ) będzie zachęcać mieszkanki Suchedniowa i Ostojowa do korzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych (mammografia i cytologia).
Rycerze zapraszają panie

 

  • 30 października w Szkole Podstawowej nr 1 i SP nr 3 w Suchedniowie zostaną przeprowadzone lekcje profilaktyki onkologicznej, a dzieci otrzymają zaproszenia dla mam na badania profilaktyczne.
  • 4 listopada przez cały dzień delegacje Rycerzy Kolumba będą dyżurować przed kościołami Św. Andrzeja Apostoła w Suchedniowie i Św. Alojzego Orione w Ostojowie i po każdej mszy św. będą wręczać parafiankom zaproszenia na badania mammograficzne i cytologiczne.
  • Po południu 4.11 (ok. godziny 16.30 podczas festynu charytatywnego ) w Hali Sportowej w Suchedniowie Rycerze Kolumba wystąpią ze specjalnym zaproszeniem na profilaktykę dla pań.
  • W tym roku Rycerze Kolumba przygotowali miłe upominki dla wszystkich pań, które zbadają się w cytomammobusie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, stacjonującym w dniach 5-6 listopada w Suchedniowie. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama