W sobotę 19 maja, mieszkaniec Kunowa zgłosił, że z terenu parkingu osiedlowego został skradziony jego samochód. Funkcjonariusze ustalili, iż sprawcą kradzieży jest najprawdopodobniej 19 -latek, który tego samego dnia został zatrzymany. Dodatkowo okazało się, że mieszkaniec miasta miał przy sobie porcję białego proszku, który wstępnie został określony jako amfetamina.
Policjanci ustalili także, że 19-latek dopuścił się jeszcze innych przestępstw. Usiłował dokonać kradzieży dwóch samochodów osobowych z parkingu znajdującego się na terenie miasta oraz dokonał kradzieży z włamaniem do szkoły, która mieści się w gminie Kunów, skąd ukradł kilkaset złotych.
Za popełnione przestępstwa mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty, do których się przyznał. Wczoraj wobec 19 – latka Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.






























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze