Zdarzenie miało miejsce w wielkanocny poniedziałek. Niecodzienny widok przykuł uwagę funkcjonariusza, który zauważył, że jakiś mężczyzna krząta się po jego balkonie. W pewnym momencie nieznany człowiek zabrał pozostawioną na tarasie miskę z sałatką i rzucił się do ucieczki. Policjant ruszył w pościg za rabusiem, który po chwili został zatrzymany. Funkcjonariusz powiadomił dyżurnego, który zadysponował na miejsce patrol. „Cena” za niepozorną miskę z sałatką okazała się dla 19- latka bardzo wysoka.
Reklama
Nietypowa kradzież
Na nietypową kradzież zdecydował się w świąteczne popołudnie 19- letni mieszkaniec Kielc. Młody mężczyzna na osiedlu KSM wszedł na jeden z balkonów aby zrabować miskę wypełnioną sałatką. Na jego nieszczęście wszystko zauważył pokrzywdzony, jak się później okazało policjant z komisariatu w Chęcinach. Funkcjonariusz w czasie wolnym ruszył za rabusiem i zatrzymał go. Cena sałatki była wysoka – mężczyzna otrzymał 500 złotych mandatu. Spędził także noc w policyjnym areszcie, gdyż okazało się, że był poszukiwany.
- 03.04.2018 13:36 (aktualizacja 25.09.2023 03:05)
Zobacz również
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
KOMENTARZE
Autor komentarza: Sołtys 😉Treść komentarza: Odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku 💪Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:36Źródło komentarza: Mariusz Pasternak o dwóch latach kadencji samorząduAutor komentarza: Ostr.Treść komentarza: A Ty co zrobiłeś dla miasta, regionu? Andrzeju...Data dodania komentarza: 18.04.2026, 11:33Źródło komentarza: Andrzej Kryj w stowarzyszeniu Mateusza MorawieckiegoAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: 🤑 człowiek bez honoru!Data dodania komentarza: 18.04.2026, 08:14Źródło komentarza: Andrzej Kryj w stowarzyszeniu Mateusza MorawieckiegoAutor komentarza: pracowityTreść komentarza: halo czy jest prezydent i radni i czy myślą o pomocy żeby utrzymać miejsca pracy czy tylko o podnoszeniu podatków ?Data dodania komentarza: 16.04.2026, 18:30Źródło komentarza: Pieniądze na rozwój lokalnych społecznościAutor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Z Dworca PKP?Data dodania komentarza: 10.04.2026, 03:38Źródło komentarza: Rusza linia 110. Ostrowiec Świętokrzyski - Krzemionki - BałtówAutor komentarza: Ostr.Treść komentarza: Dobre;)Data dodania komentarza: 9.04.2026, 06:25Źródło komentarza: Od planów do realizacji
DEBATY TELEWIZYJNE
warto wiedzieć











































































































Napisz komentarz
Komentarze