Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uczniowie szkół Konarskiego uczestnikami metody Open Space

Dyskutowali o sprawach dla nich ważnych, dotyczących życia ich szkoły. O potrzebach pomysłach i marzeniach, o tym co im się podoba, a co chcielby zmienić.
Ładuję odtwarzacz...

Różne metody i techniki nauczania, a wszystko z myślą o stwarzaniu uczniom jak największych i najciekawszych możliwości rozwoju.  Uczniowie szkół im. St. Konarskiego pracowali metodą Open Space, która opracowana została na bazie amerykańskich doświadczeń. W województwie świętokrzyskim metoda ta promowana jest m.in. przez Barbarę Zamożniewicz, rzecznika młodzieży przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

Open Space to metoda, która nie ma programu. Podczas prowadzonych zajęć, każdy sam o sobie decyduje,  nie ma ekspertów, wszyscy mają równe prawa. 


15 września, podczas zajęć, uczniowie włączali się w dyskusję na temat swojej szkoły i podejmowanych w niej działań.

 

 

 

    


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama