Od 7 lipca obowiązuje całkowity zakaz zatrzymywania przy Rynku, na odcinku od Wąskiej Uliczki do ulicy Kościelnej. Zakaz obustronnego zatrzymywania się wprowadzono także na ulicy Sienkiewicza na odcinku od skrzyżowania ze Starokunowską i wyżej do skrzyżowania z ulicą Iłżecką.
Natomiast od 14 lipca na ulicy Czerwonego Krzyża wprowadzona zostanie zmiana zakazów postoju na zakazy zatrzymywania wraz z wydłużeniem odcinka objętego tym zakazem aż do skrzyżowania z ul. Siennieńską.
Zmiany w organizacji ruchu w śródmieściu Ostrowca Św. wprowadzono po analizie między innymi powiatowej komisji bezpieczeństwa ruchu drogowego i na wniosek policji.
Zakazy i ograniczenia mają przede wszystkim poprawić stan bezpieczeństwa na tych ulicach, zarówno dla pieszych jak i kierowców.
























































































Napisz komentarz
Komentarze