ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Bluzy damskie w pracy

  • 23.10.2018, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Bluzy damskie w pracy

W dzisiejszym korpo świecie warto poznać ofertę bluz damskich, które są akceptowana przez mniej lub bardziej restrykcyjny dress code. W końcu bluzy damskie są tak miękkie, wygodne, a dzisiejsi producenci oferują różne style na każdy dzień, iż grzechem byłoby nie skorzystać z ich walorów w swojej pracy.

 

Warto zatem sięgnąć po jeden z najmodniejszych kolorów damskich bluz, aby połączyć je z dżinsami na mniej oficjalne, piątkowe okazje. Aktualnie najmodniejsze bluzy damskie są w następujących kolorach:

 

  • ciemna zieleń

  • głęboki burgund

  • pastelowy róż

 

Warto też rozważyć sam ich styl, bowiem w dzisiejszych czasach bluza – bluzie nierówna. W propozycjach sklepów znajdziesz nowoczesne bluzy damskie, ale i te nawiązujące do klimatów retro oraz wiele innych stylów, co ułatwia dopasować je do każdej okazji czy charakteru pracy. W piątek w biurze możesz też wypróbować szalenie modne bluzy damskiew stylu oversize i połączyć je ze swoimi ulubionymi legginsami. Takie rozwiązanie zapewni Ci wygodę, a jednocześnie sprawi, że będziesz mogła bez większego wysiłku stworzyć mniej oficjalny, ale wciąż profesjonalny look.


Bluzy damskie – przez cały tydzień! 

Twoja ukochana bluza do pracy nie musi w sobotę leżeć zapomniana, przecież równie dobrze sprawdzi się gdy przyjdzie czas na weekendowe wędrówki czy gdy będziesz chciała się przejść po centrum miasta z przyjaciółkami. Znakomicie pokażesz swój styl i będziesz pięknie wyglądać – mając na sobie bluzę damską z długimi rękawami o modnym princie. To ładny, wygodny i najnowszy trend, którego nie może zabraknąć w szafie modnej bizneswoman.

 

Zaglądając na strony najmodniejszych sklepów, takich jak Manwoman.co szybko przekonasz się, że można na spokojnie dzisiaj znaleźć bluzy damskie które doskonale pasują do:

 

  • dżinsów,

  • sukienek,

  • spódnic.

 

Dodaj do tego uroczą torebkę i buty, a Twój wygląd do pracy będzie dopracowany, lekko swobodny, ale nie przesadnie. Bluzy damskie dają ogromne możliwości stylizacji – warto z tego zatem skorzystać, by nieco rozjaśnić swój biznesowy look.

Grupa Tipmedia
Podziel się: