Pracowite wakacje w "siódemce"

  • 14.09.2021, 14:25
  • Gabriela Soboń
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 7 po wakacyjnej przerwie cieszą się odnowioną szkołą. Wyremontowano hol oraz wykonano niezbędne prace koło budynków szkolnych.

W czasie zdalnego nauczania w Szkole Podstawowej nr 7 na osiedlu Pułanki wyremontowany został parter budynku oraz łącznik z pawilonem, w którym uczą się najmłodsze klasy. Przed końcem roku szkolnego rozpoczęły się prace remontowe na zewnątrz. W wakacje natomiast odświeżono pierwsze piętra w trzech pawilonach.

Na ścianach holu na parterze namalowane zostały portrety znanych Polaków. Wśród nich patron placówki- Henryk Sienkiewicz. Efekty tych prac mają wymiar nie tylko estetyczny, lecz również edukacyjny. Natomiast ściany korytarzy na pierwszym piętrze pokryły grafiki. Uczniowie mają do dyspozycji szafki na korytarzu, zaś klasy najmłodsze w swoim pawilonie salę do zabaw wyposażoną w kolorowe zabawki. 

Wakacyjne prace w budynku oraz poprawa estetyki na zewnątrz zostały sfinansowane z budżetu miasta. 

 

Gabriela Soboń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe