Rekrutacja do szkół średnich trwa. „Chreptus” zachęca nowymi kierunkami

  • 29.06.2020, 13:33
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rok szkolny 2019/2020 za nami, z pewnością najtrudniejszy od wielu lat zarówno dla uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Matury jak i egzaminy ósmoklasistów odbyły się w późniejszych terminach, jednak udało się zakończyć ten rok. Maturzyści wybierają kierunki studiów, a ósmoklasiści muszą wybrać swoją dalszą ścieżkę edukacyjną, co nie jest łatwym zadaniem

 Szkoły średnie nie były w stanie pokazać całego swojego potencjału i oferty edukacyjnej, jednak starają się jak najskuteczniej przekonać absolwentów, że to właśnie ich szkoła jest dobrym wyborem. W ostrowieckim „Chreptusie” każdego roku największym zainteresowaniem cieszą się klasy matematyczno-fizyczne. Szkoła wychodzi jednak z coraz to ciekawszymi propozycjami aby zachęcić młodzież do nauki w murach II Liceum Ogólnokształcącego.
Nowym kierunkiem w Liceum Ogólnokształcącym nr II im. Joachima Chreptowicza jaki będzie funkcjonował w przyszłym roku szkolnym będzie kierunek medialno-lingwistyczny. Co więcej w tym roku dyrekcja Chreptowicza złożyła wniosek do Ministerstwa Obrony Narodowej dzięki, któremu placówka będzie mogła się starać o utworzenie klasy o profilu: Cyberbezpieczeństwo i technologie informacyjne.

Rekrutacja rozpoczęła się 15 czerwca i potrwa aż do 27 sierpnia. Szczegółowe informacje dotyczące dokumentów jakie należy złożyć i terminów, dostępne są na stronie internetowej Liceum Ogólnokształcącego nr II im. Joachima Chreptowicza. 

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Licealista
Licealista 02.07.2020, 15:31
Najlepsza szkoła. Teraz jest jeszcze ciekawiej. Polecam bo znam

Pozostałe