Uczniowie szkół Konarskiego uczestnikami metody Open Space

  • 15.09.2017, 14:29 (aktualizacja 16.09.2017, 13:21)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Włączają się w życie szkoły.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dyskutowali o sprawach dla nich ważnych, dotyczących życia ich szkoły. O potrzebach pomysłach i marzeniach, o tym co im się podoba, a co chcielby zmienić.

Różne metody i techniki nauczania, a wszystko z myślą o stwarzaniu uczniom jak największych i najciekawszych możliwości rozwoju.  Uczniowie szkół im. St. Konarskiego pracowali metodą Open Space, która opracowana została na bazie amerykańskich doświadczeń. W województwie świętokrzyskim metoda ta promowana jest m.in. przez Barbarę Zamożniewicz, rzecznika młodzieży przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

Open Space to metoda, która nie ma programu. Podczas prowadzonych zajęć, każdy sam o sobie decyduje,  nie ma ekspertów, wszyscy mają równe prawa. 


15 września, podczas zajęć, uczniowie włączali się w dyskusję na temat swojej szkoły i podejmowanych w niej działań.

 

 

 

    

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
takaprawda
takaprawda 21.09.2017, 09:10
w tej szkole o wszystkim ale to o wszystkim dosłownie- decyduje jedna osoba

Pozostałe