Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Zmiany w OSM

Dobra ocena zarządu spółdzielni i wybór nowej rady nadzorczej

Podczas walnego zgromadzenia Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej pozytywnie oceniono działalność zarządu w 2025 roku. Przedstawiciele mieszkańców wybrali także nową radę nadzorczą, która będzie reprezentować interesy członków spółdzielni.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Podziel się
Oceń

Pozytywna ocena działalności zarządu

Walne zgromadzenie Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przyniosło ważne decyzje dotyczące dalszego funkcjonowania jednej z kluczowych wspólnot mieszkaniowych w mieście. Podczas obrad zarząd OSM w Ostrowcu Świętokrzyskim został dobrze oceniony za działalność w 2025 roku, co można odczytywać jako wyraz zaufania ze strony przedstawicieli mieszkańców.

Pozytywna ocena oznacza, że członkowie zgromadzenia docenili dotychczasowy sposób prowadzenia spraw spółdzielni, a także realizację bieżących zadań związanych z zarządzaniem zasobami mieszkaniowymi. Tego rodzaju decyzje mają istotne znaczenie, ponieważ wpływają na stabilność działania spółdzielni i poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Walne zgromadzenie zdecydowało o składzie rady

Jednym z najważniejszych punktów walnego zgromadzenia był wybór nowej rady nadzorczej. To organ, który pełni istotną funkcję kontrolną i opiniodawczą, a jednocześnie pozostaje ważnym łącznikiem między mieszkańcami a władzami spółdzielni.

W skład nowej rady nadzorczej weszli: Chudzińska Grażyna, Dziadowicz Bożena, Gagat Mateusz, Grabowska Monika, Grzesiak Mariusz, Kuzdak Robert, Łata Mariusz, Nowak Karolina, Raczyński Marcin, Stępień Irena oraz Syta Andrzej. Wybrani przedstawiciele będą odpowiadać za nadzór nad najważniejszymi obszarami działalności spółdzielni oraz za reprezentowanie oczekiwań mieszkańców.

 

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Ostrowczanin 25.06.2026 14:27
No Nie! nie mogę Naprawdę?!!!

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ostrowczanin Treść komentarza: No Nie! nie mogę Naprawdę?!!! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Dobra ocena zarządu spółdzielni i wybór nowej rady nadzorczej Autor komentarza: M. Treść komentarza: Czy przed ulewnym deszczem infrastruktura ochronna też jest w planach. Poniedziałkowy deszcz pokazał jak jest. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 05:28 Źródło komentarza: Samorządowcy rozmawiali o schronach i ochronie ludności Autor komentarza: ;) Treść komentarza: ***** *** Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:38 Źródło komentarza: Zarząd województwa świętokrzyskiego z wotum zaufania i absolutorium za wykonanie budżetu Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Z czego sie ciesza ci , ktorzy sa zatrudnieni po znajomosci, przeciez w takiej sytuacji nalezy plakac, ze pseudo elita polityczna doprowadzila do tego, ze wsrod swoich bezrobocie jest zadne , natomiast reszta ich nie interesuje. Czas wreszcie, na zmiany pwrsonalne w PUP, aby zaczeli pracowac tam osoby z umiejetnosciami i kwalifikacjami, a nie ze znajomosciami i spelniajacymi kryterium " czy dycha starczy". Data dodania komentarza: 17.06.2026, 19:04 Źródło komentarza: Duże zainteresowanie giełdą pracy Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Czyzby okulistyka wg tego pana dyrektora funkjonowala tylko dla ViPuw Data dodania komentarza: 17.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu Autor komentarza: Marek Staniszewski Treść komentarza: To oczywisty bardzo niebezpieczny regres .Miasto średniej wielkości bez oddziału okulistycznego praktycznie .Tego nie było nawet za komuny! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 23:16 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama