Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Eksperci pomagają rozwiązywać sandomierskie problemy

Sandomierz został zaproszony do udziału w prestiżowym programie szkoleniowym "Przywództwo w Samorządzie", realizowanym przez Fundację Szkoła Liderów we współpracy z Fundacją Veolia PL .
Eksperci pomagają rozwiązywać sandomierskie problemy
Źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057083655601

Przez ostatnie dwa dni, razem ze swoimi współpracownikami, miałem okazję uczestniczyć w cyklu warsztatów, ćwiczeń, wykładów i spotkań mających na celu wprowadzenie nas w tematykę tzw. "rezyliencji (odporności) miejskiej", współpracy w grupie, nowoczesnego zarządzania zespołem i samorządem, zwłaszcza w czasie kryzysu - napisał w mediach społecznościowych burmistrz Marcin Marzec.

Samorządowcy bedą uczestniczyć w kolejnych szkoleniach, podczas których będą pracować nad konkretnymi zagadnieniami i problemami dotyczącymi Sandomierza, starając się znaleźć ich efektywne rozwiązanie, przy wsparciu ekspertów zewnętrznych.

 Samorząd Sandomierza jest pierwszym w województwie świętokrzyskim, który bierze udział w tej inicjatywie. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama