" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rozmowy po angielsku inspirowane „Wielowymiarowością” Lutyńskiego

Sztuka przemawia do odbiorców wieloma językami, również angielskim. To właśnie w tym języku o sztuce i o życiu rozmawiają uczestnicy spotkań z cyklu „Let's talk about art”.
Ładuję odtwarzacz...

Najbliższe spotkanie inspirowane będzie wystawą „Wielowymiarowość” Piotra Lutyńskiego, którą obecnie można oglądać we wnętrzach ostrowieckiej galerii.

Z każdym nowym spotkaniem mamy okazję spotkać się z coraz większą grupą ludzi. Cieszy przede wszystkim to, że duża część to młodzież z ostrowieckich szkół średnich, ale mieliśmy też przypadki dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Wiemy jednak, że coraz większe zainteresowanie jest u dorosłych, którzy chcą ćwiczyć, szlifować język angielski, ale też rozwijać się w tak przyjaznym miejscu jakim jest Biuro Wystaw Artystycznych  

- mówi dyrektor BWA w Ostrowcu Świętokrzyskim, Justyna Łada.

Trzecie spotkanie z cyklu „Let's talk about art” odbędzie się w Biurze Wystaw Artystycznych w czwartek, 12 maja. Początek o godzinie 18:00.      


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama