#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Logistycy walczyli o wyjazd do Sopotu

  • 11.03.2019, 13:55 (aktualizacja 11.03.2019 15:52)
  • Artur Sitarski
Logistycy walczyli o wyjazd do Sopotu
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
8 marca w Zespole Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się regionalny etap III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Do popularnego THM-u przyjechało 44 uczniów z Opatowa, Staszowa, Starachowic i Ostrowca Świętokrzyskiego.

Uczestnicy III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej rozwiązują test w którym muszą odpowiedzieć na kilkadziesiąt pytań dotyczących logistyki, magazynowania, transportu i spedycji. 

Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Organizowana jest przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Najlepsi uczestnicy drugiego etapu pojadą do Sopotu, gdzie 5 kwietnia będą walczyć w finale o indeks uczelni. O tym kto pojedzie do Sopotu uczniowie dowiedzą się najpóźniej 18 marca. To wtedy poznamy wyniki regionalnego etapu III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Zgodnie z panującym zwyczajem regionalny etap olimpiady odbywa się w szkole, która wprowadza do kolejnej tury największą liczbę uczestników. W tym roku gospodarzem był popularny THM, który wystawił 22 uczniów.

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe