ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Jak wychowywać dziecko w cyfrowym świecie?

  • 10.01.2019, 13:39 (aktualizacja 10.01.2019, 15:51)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Jak wychowywać dziecko w cyfrowym świecie?
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Trzech organizatorów, jeden cel - pomoc rodzicom i pedagogom w wychowaniu dziecka w cyfrowym świecie.

Profesor Mariusz Jędrzejko na wykładzie w WSBiP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Podczas prelekcji profesor skupił się na wychowaniu dzieci. Mówił o niezbędnej rzeczy w wychowaniu, o stosowaniu granic i norm, kwestii szczególnie ważnej w dzisiejszym cyfrowym świecie.

Wykład skierowany przede wszystkim do rodziców i pedagogów to efekt współpracy pomiędzy ostrowiecką uczelnią, akademicką poradnią psychologiczno-pedagogiczną oraz szkołą podstawową nr 7. 

Takie spotkania to konkretne wskazówki dla rodziców oraz pedagogów. Mass media owładnąć życiem młodego człowieka mogą bardzo szybko, mogą być też bardzo niebezpieczne. Ważne aby dorośli umiejętnie reagowali na niecodzienne zachowania dzieci i młodzieży.

Szeroką pomoc w wychowaniu młodego człowieka, również w kwestii uzależnień oferuje Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, która działa przy WSBiP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wykład profesora Jędrzejko to jedno z pierwszych wydarzeń zainicjowanych przez organizatorów wykładu. W planach są kolejne inicjatywy, które wpisywać będą się w zapotrzebowanie ostrowczan. 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe