Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Posiadali narkotyki

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 34 lat podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Niewykluczone, że starszy z mężczyzn usłyszy również zarzuty handlu środkami odurzającymi.
Podziel się
Oceń

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 34 lat podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Niewykluczone, że starszy z mężczyzn usłyszy również zarzuty handlu środkami odurzającymi. Za posiadanie tych środków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku handlu takimi środkami nawet do 10 lat.

Wczoraj wieczorem policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu z ostrowieckiej komendy otrzymali informacje, że na jednym z ostrowieckich osiedli w zaparkowanym w pobliżu garaży osobowym BMW przebywają osoby mogące posiadać narkotyki. Po przybyciu na miejsce policjanci wylegitymowali obecnych tam mężczyzn. W trakcie przeprowadzonych czynności u 22 – letniego pasażera pojazdu ujawnili foliowe zawiniątko z bisko 7 gramami suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana.

Z ustaleń wynikało, iż mężczyzna zakupił narkotyki chwilę wcześniej od 34 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. W trakcie dalszych czynności, w wyniku przeszukania garażu należącego do starszego z mężczyzn funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli pudełko z zawartością blisko 30 gram marihuany, kruszarkę, dwie wagi oraz szklaną fifkę.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Teraz usłyszą zarzuty. Obecnie są szczegółowo wyjaśniane okoliczności całej sprawy.  Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli się okaże, że 34 -letni zatrzymany także handlował środkami odurzającymi, wówczas może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.



 


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MalyTreść komentarza: Czekam zrobic darmową komunikacji jak jest w starachowicachData dodania komentarza: 25.04.2026, 19:38Źródło komentarza: Jak odzyskać pasażerów? O promocji komunikacji miejskiejAutor komentarza: Ostrowczanin .Treść komentarza: Tylko szkoda , ze te autobusy sa dostosowane do przewozu pseudo urzednikow do pseudo urzedow. Natomiast pozostali mieszkancy oraz gocie nadal musza korzystac z innego transportu, bo transport miejski nie jest dopasowany do realiow przyklad dojazd w niedziele na dworzec PKP na pociag do Krakowa o godz 5. Tak samo jest przy ostatnim poxiagu ze Skarrzyska trzeba w ciemnosci czekac na taksowke, bo autobusy juz nie jezdza.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 17:43Źródło komentarza: Jak odzyskać pasażerów? O promocji komunikacji miejskiejAutor komentarza: ***Treść komentarza: Daj spokój "czlowieku"!Data dodania komentarza: 23.04.2026, 04:29Źródło komentarza: Andrzej Kryj o nowym stowarzyszeniu premiera MorawieckiegoAutor komentarza: .Treść komentarza: Trzecia kadencja i starczy! Czas najwyższy na emeryturę !Data dodania komentarza: 22.04.2026, 16:16Źródło komentarza: Irena Renduda-Dudek o pracy radnychAutor komentarza: Ostr.Treść komentarza: MPK gdyby istniało to tak 70 lat. A MZK s p o to ile lat?Data dodania komentarza: 22.04.2026, 16:11Źródło komentarza: Pracownicy MZK będą świętowaćAutor komentarza: Wygnany OstrowczaninTreść komentarza: Tak wlasnie w Ostrowcu ludzie przy tzw"korycie" staja sie milionerami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 17:17Źródło komentarza: Jarosław Kateusz o historii i wyzwaniach dla MZK
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama