Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 kwietnia 2026 13:00
Reklama

Rowerem przez zimę

Mimo chłodów i mrozów, na ulicach Ostrowca nie brak rowerzystów. Sprawdzaliśmy, co takiego jest w jednośladach, że wsiadamy na nie nawet zimą. Z udziałem policji wniknęliśmy też w przepisy ruchu drogowego.
Podziel się
Oceń

Ostrowczanie wsiadają na jednoślady z oszczędności, ale i z konieczności. Rowerem dojeżdżają do pracy, fryzjera czy po zakupy. Nie straszna im zima, która - co trzeba przyznać - w tym roku nie imponuje siłą.
Cykliści korzystają z wielu udogodnień w przepisach ruchu drogowego, które wprowadzono w maju bieżącego roku, by dostosować nasze przepisy do Konwencji Wiedeńskiej.
Usłyszeliśmy też apel policji do rowerzystów, którzy wsiadają na swoje pojazdy po tak zwanym "piwku".



Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama