Ich dzień wyglądał jak jeden z wielu. Po porannym przygotowaniu się do wyjścia, wyruszyli do pracy. I wszystko byłoby jak co dzień, gdyby nie mały fakt. Po dotarciu na miejsce pracy okazało się, że firma, w której są zatrudnieni, już nie istnieje.
REDAKCJA O.TV
09.02.2012 16:01
(aktualizacja 31.07.2023 21:41)
Podziel się
Oceń
Ogłoszenie treści: "W związku z dokonaną dnia 2 lutego 2012 roku sprzedażą udziałów TM CONSTRUCTIONS Spółka z o.o. (...), siedziba spółki oraz jej zarząd zostały przeniesione do Warszawy (...) umowa dzierżawy obiektu w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. COP 16 została rozwiązana (...)" - przeczytali pracownicy spółki, którzy z dnia na dzień zostali bez pracy.
Napisz komentarz
Komentarze
Gość
17.02.2012 21:19
Moim zdaniem ten gościu od produkcji to guw.. mógł on miał tylko prowadzić prowadzenie zleceń, a zlecenia i ich rentowność to RADA NADZORCZA
Gość
16.02.2012 21:31
rowicki to oszust i kręt nie wspominając o poprzednim zarządzie firmy mowa tu o panu prezesie marcin cz. i jego oddany sługa dyrektor produkcji łukasz z. który nie zielonego pojęcia o niczym gorszego tumana nie widzialem na stanowisku dyrektora szok!
Gość
11.02.2012 20:37
Reakcja Prezydenta na pewno poprawi nasz byt.
Gość
11.02.2012 19:54
Odsyłam na forum Ostrowca. Wątek "TM CONSTRUCTIONS"
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Napisz komentarz
Komentarze