28 lipca w Kielcach odbył 39. Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej o randze i zasięgu międzynarodowym. Sukces na festiwalu odniosły, reprezentujące nasze miasto, dwie uczennice - Kinga Pastuszka i Matylda Tracz, które z dwóch konkursów przywiozły srebrną i brązową jodłę.
REDAKCJA O.TV
03.08.2012 13:47
(aktualizacja 14.05.2023 18:37)
Podziel się
Oceń
28 lipca w Kielcach odbył 39. Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej o randze międzynarodowej. Sukces na festiwalu odniosły, reprezentujące nasze miasto, dwie uczennice - Kinga Pastuszka i Matylda Tracz, które z dwóch konkursów przywiozły srebrną i brązową jodłę. Nagrodę na festiwalu zdobyć nie jest łatwo, w tym roku w różnych kategoriach rywalizowało w sumie 1500 osób, z których aż tysiąc przyjechało z zagranicy, m.in. z Białorusi, Rosji, Mołdawii czy Azerbejdżanu. Wyjazd na festiwal wiąże się ze sporą opłatą - wpisowe wynosi 1000 złotych. Kindze i Matyldzie pomogło Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu.
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Napisz komentarz
Komentarze