Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MOSiR zaprasza na plażową piłkę nożną

Od początku sierpnia na piaszczystym boisku w niecce nieczynnego basenu obok Pływalni Rawszczyzna można – jeśli tylko pozwala na to aura – na specjalnie przygotowanym boisku pograć w plażową piłkę nożną.

Od początku sierpnia na piaszczystym boisku w niecce nieczynnego basenu obok Pływalni Rawszczyzna można – jeśli tylko pozwala na to aura – na specjalnie przygotowanym boisku pograć w plażową piłkę nożną. W drugim tygodnia sierpnia miał odbyć się turniej dla dzieci ze szkół podstawowych. Niestety, ze względu na niewielkie zainteresowanie organizator zdecydował się na odwołanie zawodów. Od 13 sierpnia powinien ruszyć podobny turniej dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych, a 5 dni później w kategorii Open (w dniach 18-19 sierpnia).

Zgłoszenia do turnieju w obu kategoriach wiekowych przyjmowane są codziennie na portalu kasowym Pływalni Rawszczyzna, w Dziale Marketingu i Organizacji Imprez MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, tel. 041 247 55 17) oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej ([email protected]). W/w miejscach można również pobrać regulamin zawodów, formularz zgłoszenia i oświadczenia rodziców (niezbędne w przypadku osób niepełnoletnich). Termin składania zgłoszeń upływa odpowiednio - 13 sierpnia (PG) i 17 sierpnia (Open).

W turniejach PG dopuszcza się udział zespołów mieszanych. System rywalizacji zostanie ustalony po zebraniu zgłoszeń i ogłoszony pierwszego dnia zawodów. Dla trzech najlepszych zespołów w każdej kategorii wiekowej organizator przewidział pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. W kategorii Open przewidziano opłatę wpisową w wysokości 50 zł od drużyny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: To już widzę te odsetki 😱Data dodania komentarza: 4.12.2025, 20:17Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karzeAutor komentarza: ostrowczaninTreść komentarza: ja uważam ,że PUP to nie tylko siedzenie i picie kawki tylko trzeba ruszyć do firm i zaproponować wsparcie i możliwości współpracy w różnych okresach funkcjonowania ,urzędy udają ,że pomagają a tak naprawdę to zero pomocy i wsparcia i tylko kontrole i podnoszone koszty podatków itp.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:37Źródło komentarza: Dni Pracodawców 2025 w Ostrowcu Św. - Tydzień Konsultacji dla przedsiębiorcówAutor komentarza: druga kategoriaTreść komentarza: Czy ktoś w tym mieście poza podatkami coś zrobi dla firm? Prezydent to sztuka do składania wieńcy i wręczania dyplomów ,tak jak w gminie sąsiedniej tylko gospodynie wiejskie i zabawa,weście się ludzie do pracy a RADNI zamiast pomaga firmom to popieracie ich niszczenie ,to miasto zaściankowe powinno mieć podatki dużo niższe a radni powinni dopłacać za nic robienieData dodania komentarza: 3.12.2025, 16:29Źródło komentarza: Rada miasta uchwaliła podatki na 2026Autor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Ciekawe jak zarzad powiatu potrakuje kryterium swojego guru " czy dycha sfarczy"?Data dodania komentarza: 3.12.2025, 16:00Źródło komentarza: Komisja wybrała kandydata na dyrektora szpitala w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Wręcz przeciwnie - to idealny człowiek na tym stanowisku. Zaangażowany, oddany, zawsze pełen energii.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 12:25Źródło komentarza: M. Cichosz zapowiada grudzień pełen atrakcji i niespodzianekAutor komentarza: WSTYDTreść komentarza: ZA GÓRCZYŃSKIEGO BYŁ SPOKÓJ I NISKIE PODATKI A TERAZ ???Data dodania komentarza: 1.12.2025, 19:33Źródło komentarza: Rada Miasta wprowadza Strefę Płatnego Parkowania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama