ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Rusza nabór wniosków  o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

  • 01.02.2019, 12:34 (aktualizacja 02.02.2019, 14:04)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Rusza nabór wniosków  o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego
Podziel się:
Oceń:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Św.  informuje o terminie naboru wniosków  o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Kwota środków KFS, jaką dysponuje urząd wynosi 526 300,00 złotych. UWAGA: Wszystkie zaplanowane we wniosku działania  muszą się rozpocząć i być sfinansowane w roku bieżącym.

 

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
  • Wnioski będą przyjmowane od dnia 18.02.2019 r. (od godz. 7.00) do dnia 22.02.2019 r. (do godz. 15.00). Przez datę złożenia wniosku uznaje się datę jego wpływu na biuro podawcze Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim lub na skrzynkę e-mail [email protected] (wniosek musi posiadać bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu z zachowaniem zasad przewidzianych w przepisach o podpisie elektronicznym). Wniosek złożony w formie papierowej musi być opatrzony podpisem złożonym na wniosku oraz wszystkich załącznikach przez osobę umocowaną do reprezentowania pracodawcy.

 

  •  Dopuszcza się możliwość skrócenia terminu naboru wniosków w zależności od ilości ich wpływu oraz posiadanego limitu środków KFS przyznanych na dany rok.

 

  • Wnioski złożone poza wskazanym terminem pozostaną bez rozpatrzenia.

 

  • Środki będą przyznawane zgodnie z obowiązującymi Kryteriami przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w PUP w Ostrowcu Św.
  •  Wnioski wraz załącznikami złożone w wymaganym terminie rozpatruje się w ciągu 30 dni.

 

  • Umowa o finansowanie działań obejmujących kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy może zostać zawarta tylko na działania, które jeszcze się nie rozpoczęły, dlatego też Urząd zaleca, aby przewidywany termin rozpoczęcia danego działania w ramach kształcenia ustawicznego przypadał nie wcześniej niż po upływie 40 dni od dnia zakończenia naboru wniosków 

W załącznikach udostępniamy dokładne informacje dotyczące zasad udzielania finansowania szkoleń w ramach Krajowego Funduszu Zdrowia wraz z wnioskiem.

 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 02.02.2019, 14:05
cenna informacja

Pozostałe