" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Warto wiedzieć

Uwaga kierowcy. Węzeł Brezelia będzie częściowo zamknięty
Uwaga kierowcy. Węzeł Brezelia będzie częściowo zamknięty

Od środy (25 maja) Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad częściowo zamyka ruch na węźle Brezelia w Ostrowcu Świętokrzyskim. Utrudnienia potrwają do końca roku.

20.05.2022 13:44    4
Od nich zależy nasze życie. W sierpniu Świętokrzyskie Święto Pszczoły
Od nich zależy nasze życie. W sierpniu Świętokrzyskie Święto Pszczoły

Podczas spotkania z mediami, prezes Lokalnej Grupy Działania „Krzemienny Krąg” przedstawił działania stowarzyszenia na rzecz ochrony pszczół i edukacji w tym zakresie. Oficjalnie poinformowano o organizacji XV Świętokrzyskiego Święta Pszczoły w Bałtowie.

13.05.2022 12:32    1
Ćwiczenie RENEGADE/SAREX-22. Syreny jednak nie zawyją
Ćwiczenie RENEGADE/SAREX-22. Syreny jednak nie zawyją

Jak informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, w dniach 9-13 maja 2022 r. na terenie województwa świętokrzyskiego zostanie przeprowadzone ćwiczenie RENEGADE/SAREX-22, organizowane przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych .

07.05.2022 08:46    3
Park Kultury poszukuje księgowego oraz akustyka
Park Kultury poszukuje księgowego oraz akustyka

Starachowicki Park Kultury poszukuje osób na stanowisko główny księgowy główna księgowa oraz specjalistę do obsługi urządzeń technicznych - akustyka

05.05.2022 15:36    1
Adrenalina, wyzwanie i dobra zabawa
Adrenalina, wyzwanie i dobra zabawa

Park linowy to świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu. Ciekawe wyzwanie, dobra zabawa i adrenalina, a dodatkowo trening.

04.05.2022 20:01
18 lat w Unii Europejskiej
18 lat w Unii Europejskiej

Rozmowa z Adamem Jarubasem, posłem do Parlamentu Europejskiego.

01.05.2022 08:00    2
Stopnie alarmowe w Polsce przedłużone. Obowiązują Charlie-CRP oraz Bravo
Stopnie alarmowe w Polsce przedłużone. Obowiązują Charlie-CRP oraz Bravo

Premier Mateusz Morawiecki podpisał nowe zarządzenia dotyczące przedłużenia obowiązywania na terytorium całego kraju drugiego stopnia alarmowego (BRAVO) i trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP). Stopnie będą obowiązywały do 15 maja 2022 r. do godz. 23:59.

29.04.2022 17:40
Majówka na kajaku
Majówka na kajaku

Od 30 kwietnia do 3 maja specjalnie na „majówkę” uruchomiona zostanie wypożyczalnia sprzętu pływającego na terenie ośrodka Gutwin. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają kajaki i rowery wodne.

27.04.2022 18:18    1
Aktualna trasa cytomammobusa Świętokrzyskiego Centrum Onkologii
Aktualna trasa cytomammobusa Świętokrzyskiego Centrum Onkologii

Cyto Maniek ŚCO przyjedzie w najbliższych dniach do Iwanisk, Łagowa, Kielc, Bodzentyna, Pawłowa i Brodów. Zapraszamy mieszkanki tych miejscowości na bezpłatne badania profilaktyczne: mammografię i cytologię.

25.04.2022 10:06
Nowe Butki dla dzieciaka | Дитяче взуття
Nowe Butki dla dzieciaka | Дитяче взуття

Pracownicy Świętokrzyskiego Centrum Onkologii zainicjowali akcję na rzecz najmłodszych uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy pod hasłem: „Nowe Butki dla dzieciaka. Дитяче взуття”. Pomysł dotyczy ufundowania kart podarunkowych, zamiast używanych butów. Takie karty pozwolą ukraińskim opiekunom zapłacić w sklepach obuwniczych za buty dla swoich dzieci.

06.04.2022 10:36
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama