Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Opatów

Kilometry dróg powiatowych po remoncie
Kilometry dróg powiatowych po remoncie

Trzy odcinki dróg powiatowych w gminach Lipnik i Iwaniska zyskały nową nawierzchnię. Inwestycja została dofinansowana z rządowych pieniędzy.

07.08.2022 16:50
Bezpieczniejszy dojazd do cmentarza w Opatowie
Bezpieczniejszy dojazd do cmentarza w Opatowie

Gmina Opatów wykonała remont dwóch odcinków ulicy Cmentarnej. Dojazd do opatowskiej nekropolii jest łatwiejszy i bezpieczniejszy.

07.08.2022 15:43
Rzucił kamieniem, nagrały go kamery
Rzucił kamieniem, nagrały go kamery

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 38 – latkowi z Iwanisk, który w minioną niedzielę uszkodził drzwi wejściowe do budynku, w którym mieści się Urząd Miasta i Gminy Iwaniska. Mężczyzna został wczoraj zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie. Usłyszał już zarzuty. Sprawa trafi do Sądu.

03.08.2022 13:02    2
Jakub Gdowski nowym prezesem Szpitala św. Leona
Jakub Gdowski nowym prezesem Szpitala św. Leona

Zmiany kadrowe w zarządzie Szpitala Świętego Leona w Opatowie.

29.07.2022 11:30    2
Jeż postawił na nogi policjantów
Jeż postawił na nogi policjantów

„Pomagamy i chronimy” to motto, które w policyjnej rzeczywistości przybiera różnorodnego znaczenia. Wykrywanie przestępstw i wykroczeń czy obsługa zdarzeń drogowych to nie jedyne zadania, z którymi mierzą się funkcjonariusze w trakcie służby. Zdarzają się sytuacje nietuzinkowe, wymagające indywidualnej formy wsparcia i pomocy. Takie właśnie zadanie przed opatowskimi patrolowcami postawił w piątek jeż.

25.07.2022 12:33    3    2
Powiększy się oddział rehabilitacji w opatowskim szpitalu
Powiększy się oddział rehabilitacji w opatowskim szpitalu

Oddział rehabilitacji szpitala św. Leona w Opatowie zostanie przeniesiony. W połowie przyszłego roku pacjenci będą leczeni w nowym oddziale.

21.07.2022 11:19    1
Kiedyś były PGR-y, teraz będą inwestycje
Kiedyś były PGR-y, teraz będą inwestycje

Blisko 12,5 mln złotych trafi do samorządów Powiatu Opatowskiego z rządowego funduszu Polski Ład, z puli dedykowanej gminom na terenie których działały Państwowe Gospodarstwa Rolne.

15.07.2022 10:14    1
Droga do zamku Krzyżtopór będzie przebudowana
Droga do zamku Krzyżtopór będzie przebudowana

Blisko 3,5 kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej Ujeździe zostanie zmodernizowany i rozbudowany. Po zakończeniu prac znacznie łatwiejszy będzie dojazd do atrakcji turystycznej gminy Iwaniska- ruin zamku Krzyżtopór.

14.07.2022 09:33
Sto lat jednotki OSP w Mikułowicach
Sto lat jednotki OSP w Mikułowicach

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Mikułowicach ma 100 lat. To najstarsza jednostka OSP na terenie gminy Wojciechowice.

10.07.2022 20:46    1
Zarząd Powiatu Opatowskiego z absolutorium
Zarząd Powiatu Opatowskiego z absolutorium

Zarząd Powiatu Opatowskiego otrzymał absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2021 rok oraz wotum zaufania. Radni nie byli jednomyślni w czasie głosowań.

30.06.2022 14:36    1
KOMENTARZE
Autor komentarza: WitekTreść komentarza: To ma być wizytówką miasta ludzie 😂😂😂OCHYDAŹródło komentarza: Otoczenie dworca wschodniego zmieniło swoje obliczeAutor komentarza: LOKALNA.TVTreść komentarza: Fundacja Bo w nas jest moc ul. Żurawinowa 2, 27-400 Ostrowiec Św. Numer subkonta w Pekao S.A. 16 1240 5035 1111 0010 9703 7083 IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych) SWIFT/BIC: PKOPPLPW Tytułem: Darowizna dla MarkaŹródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: [email protected]Treść komentarza: Pozdrawiam. Proszę o nr. konta chętnie pomogę (ale nie wiem jak?)Źródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: ,Treść komentarza: Przejście dla pieszych ulica Wspólna i zaparkowane przy nim pojazdy. Ktoś to kontroluje nadzoruje?Źródło komentarza: Czy piesi są bezpieczni na przejściach?Autor komentarza: EwaTreść komentarza: To nie natura niszczy, tylko człowiekŹródło komentarza: Sandomierskie wąwozy zostaną zabezpieczoneAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Szanowna Pani Burmistrz Ćmielowa- Joanno Suska !...litości nad nami wszystkimi .Słuchaczami lokalnych radiowych rozgłośni i lokalnej T V.?!!! W ilu jeszcze" perspektywach" zamierza Sz.Pan wystąpic???Źródło komentarza: TELEFAKTY - 5.08.2022 r.Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: KarierowiczŹródło komentarza: P. Dasios: To jest szansa na zmianę polityki rządowejAutor komentarza: Regionalny patriotaTreść komentarza: Co za h... sra we własne gniazdo? Jeśli jesteś prawdziwym Rumkiem, to kochasz i dbasz o wszystko co iwańskie.Źródło komentarza: Rzucił kamieniem, nagrały go kamery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama