Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WYWIAD

R. Wójcik: Gramy fajny, atrakcyjny futbol
R. Wójcik: Gramy fajny, atrakcyjny futbol

Z trenerem KSZO 1929, Rafałem Wójcikiem podsumowaliśmy poprzedni sezon, a także omówiliśmy początek bieżącej kampanii. Szkoleniowiec „Pomarańczowo-Czarnych” opowiedział również o początkach swojej zawodniczej kariery w krakowskiej Wiśle.

25.08.2022 16:03    2
Maja na drugim końcu świata
Maja na drugim końcu świata

Uczennica Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim, Maja Żywólko naukę będzie kontynuować w Hongkongu, a to za sprawą UWC Polska, niezależnej i niedochodowej organizacji pozarządowej o statusie organizacji pożytku publicznego, która wspiera uczniów szkół średnich z całej Polski, umożliwiając im wyjazd na dwa ostatnie lata nauki do jednej z 18 szkół UWC. Uczniowie realizują w nich program matury międzynarodowej tzw. matury IB.

12.08.2022 15:17    9
Reklama
Reklama
Witek Muzyk Ulicy o kulisach nowego teledysku
Witek Muzyk Ulicy o kulisach nowego teledysku
03.05.2022 18:00    56
Z miłości do Boga i rapu | ks. Jakub Bartczak
Z miłości do Boga i rapu | ks. Jakub Bartczak

Wyjątkowo nietypowy ksiądz czyli o Jakubie Bartczaku.

02.05.2022 18:54    10
Rozmowa z Mistrzem Zagumnym
Rozmowa z Mistrzem Zagumnym
18.04.2022 21:24    5
Reklama
Krystian K-Jah Walczak o reggae, inspiracji i współpracy z rodziną Marley
Krystian K-Jah Walczak o reggae, inspiracji i współpracy z rodziną Marley

Krystian K-Jah Walczak - muzyk, kompozytor, producent muzyki reggae. Aktualnie współpracuje z Sharon Marley, córką „króla reggae”. Przed naszą kamerą opowiedział o reggae, pobytach na Jamajce i swoim muzycznym życiu.

18.03.2022 18:00    13
Malwina Masternak o muzyce i nie tylko
Malwina Masternak o muzyce i nie tylko
20.08.2021 15:59    7
KOMENTARZE
Autor komentarza: whiskasTreść komentarza: "Wróbel i kot" Czarny kot Psot wlazł na wysoki płot Wolno przechadza się po żerdzi "Ale nudy" - stanowczo stwierdził Grzbiet wygina i o żerdź ostrzy pazury "Miaaał! Widzę wszystko z tej góry. Ale nic ciekawego nie widzę. O! Tam mała mysz! Ale myszy nie łapię, Bo się ich brzydzę." Na gałęzi wróbel ćwierka i ćwierka Kot Psot spogląda na wróbelka A wróbel na to: " - Co tak nerwowo kocie łazisz po płocie? - Ja chcę się wróblu w coś pobawić. - odparł kot - Ćwir! Ćwir! Ty kocie chcesz się pobawić? A może chcesz coś zjeść? No to uciekam. Cześć! - Zaczekaj wróblu! Nie uciekaj! Ja Ciebie nie zjem. Przyrzekam! - Oj! Kłamiesz kocie Psocie. Ja odlatuję, bo zbyt nerwowo łazisz po tym płocie. - Miaaał! Ja tylko na zabawę ochotę żem miał."Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: GuruTreść komentarza: To ze osm go sprzedaje to skandal stulecia..jak oni reprezentują mieszkancowŹródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: A zdjęcie reklamujące dni muzyki z ostatniego koncertu na Piaskach. Muzyczne Wieczory mają jednak swój styl i poziom. Trzeba uczyć się od najlepszych. Dobry macie wzór.Źródło komentarza: Przed nami weekend dla melomanówAutor komentarza: Kot "Stalin."Treść komentarza: Za to mamy pomnik Wojtyły na Kościelnej.Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: dsgdfgTreść komentarza: https://zenodo.org/record/7149479Źródło komentarza: Za nami DNI OSTROWCA 2022Autor komentarza: ...___Treść komentarza: Panie Prezesie daj pan spokój! NaprawdęŹródło komentarza: Kłopoty mieszkańców z parkingiemAutor komentarza: KapecTreść komentarza: Wszystkie miasta mają jakiś pomnik. My mamy naszego miga.mam 43 lata i jest dla mnie sentymentalny bo przypomina mi moje dzieciństwo. Najlepiej zagrajcie ten ostrowiec i posadźcie ziemniaki bo dotego nasze władze zmierzaŹródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: ...---...---Treść komentarza: Cha,Cha...... Teatrzyk na 6 :) Dajcie spokój. Przeproście I Spadajcie !Źródło komentarza: Będzie duża obwodnica Ostrowca Świętokrzyskiego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama