Rozmowa z Kingą Wnuk

  • 18.07.2019, 13:40
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego okazały się najlepsze we wszystkich egzaminach zewnętrznych. Zarówno w egzaminie ósmoklasisty, egzaminie gimnazjalnym jak i egzaminie maturalnym osiągnęły najlepszy wynik w mieście i powiecie oraz uplasowały się w ścisłej wojewódzkiej czołówce. O sukcesach, które "pozwalają sięgać gwiazd" w programie Espresso mówi dr Kinga Wnuk - dyrektor szkół im. Stanisława Konarskiego.

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysztof
Krzysztof 03.09.2019, 06:15
Wszystkie szkoły powinny być prywatne. To znaczy powinni zarządzać nimi menadżerowie. Wtedy byłby dobry poziom i porządek. Życzę powodzenia tym co to inwestują w edukacje
Józef R.
Józef R. 23.07.2019, 22:36
To dobra szkoła(y) ale niestety ilośc uczniów w klasach jest bardzo mała dlatego porównanie ze szkołami miejskimi jest trudne. W szkole prywatnej są inne zasady i w doborze uczniów i nauczycieli, dobrze, że takie szkoły są ale one żyją własnym życiem. Pozdrawiam Panią dyrektor i Panią redaktor, gratuluję obu Panią sukcesów.
Henryk Kraska
Henryk Kraska 22.07.2019, 22:00
Dyrektor szkoły to menadżer....wyjątkowo mało jest takich w oświacie. Resztę zrobi kadra nauczycielska , uczniowie i sukces gwarantowany ;) . Brawo, Brawo, Brawo !!!

Pozostałe