"Kopciuszek" w nowej aranżacji

  • 17.03.2014, 15:08
  • Lokalna.TV
"Kopciuszek" w nowej aranżacji

Podziel się:

Oceń:

"Kopciuszek", jakiego nie znacie - to przedstawienie profilaktyczne przygotowane i wystawione przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Spektakl pokazuje skutki spożycia alkoholu, a jego zadaniem jest przestroga dla najmłodszych przed zgubnym spożywaniem alkoholowych trunków.

"Kopciuszek", jakiego nie znacie - to przedstawienie przygotowane i wystawione przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przedstawienie przygotowane przez uczniów jest przedstawieniem profilaktycznym, nakierowanym na ostrzeżeniu młodych ludzi przed zgubnymi skutkami spożywania alkoholu. Tytułowa bohaterka uległa namowom i podczas balu wypiła alkohol.

Spektakl pokazuje skutki spożycia alkoholu, a jego zadaniem jest przestroga dla najmłodszych przed zgubnym spożywaniem alkoholowych trunków.

 

Lokalna.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe