"Kopciuszek" w nowej aranżacji

  • 17.03.2014, 15:08
  • Lokalna.TV
"Kopciuszek" w nowej aranżacji
"Kopciuszek", jakiego nie znacie - to przedstawienie profilaktyczne przygotowane i wystawione przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Spektakl pokazuje skutki spożycia alkoholu, a jego zadaniem jest przestroga dla najmłodszych przed zgubnym spożywaniem alkoholowych trunków.

"Kopciuszek", jakiego nie znacie - to przedstawienie przygotowane i wystawione przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przedstawienie przygotowane przez uczniów jest przedstawieniem profilaktycznym, nakierowanym na ostrzeżeniu młodych ludzi przed zgubnymi skutkami spożywania alkoholu. Tytułowa bohaterka uległa namowom i podczas balu wypiła alkohol.

Spektakl pokazuje skutki spożycia alkoholu, a jego zadaniem jest przestroga dla najmłodszych przed zgubnym spożywaniem alkoholowych trunków.

 

Lokalna.TV

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe