Audycja wyborcza KW Prawo i Sprawiedliwość

  • 28.11.2014, 15:00
  • Lokalna.TV
Audycja wyborcza KW Prawo i Sprawiedliwość
Podziel się:
Oceń:
Materiały wyborcze będące własnością komitetów wyborczych są zamieszczane odpłatnie i redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Materiały wyborcze będące własnością komitetów wyborczych są zamieszczane odpłatnie i redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
 
Lokalna.TV

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 28.11.2014, 23:36
Górczyński to podwyższa ... tylko wiek emerytalny. To dopiero wyczyn. Pan Podwyżka.
Gość
Gość 28.11.2014, 23:34
Przewodniczący Klubu - ale persona. Może wie również jak podwyższyć emerytury, to byłby chwyt, ale już za późno.
Gość
Gość 28.11.2014, 22:01
I Duda o tym wie, ponieważ był przewodniczącym klubu RADNYCH MIEJSKICH klubu PiS. Skoro zobowiązał się, to wie jak to przeprowadzić. Ciekawe kto z radnych zagłosuje przeciwko, a wnosi Prezydent. Próby dyskredytowania tego pomysłu w ten sposób są żałosne.
Gość
Gość 28.11.2014, 21:43
Czlowieku "łaskawy" panie Duda, cóż za tani chwyt! Obniżka za wode i scieki owszem, powinna być ale tym pan chcesz Ostrowiec uratować? Paranoja! Akurat te opłaty nie nadwyrezaja mocno domowego budzetu. Jaki notariusz, mysli pan, że ludzie sa zacofani? O CENACH O KTORYCH PAN MÓWI DECYDUJE RADA GMINY A NIE PREZYDENT! LITOSCI!
Gość
Gość 28.11.2014, 18:59
Bardzo chciałabym mniej płacić. Dam Panu szansę i oddam na Pana głos. Tylko proszę mnie nie zawieść.
Gość
Gość 28.11.2014, 18:52
Na tego pana nigdy bym głosu nie oddał,nieporozumienie
Gość
Gość 28.11.2014, 18:30
MOŻE SIĘ JACYŚ INWESTORZY ZNAJDA !!!
Gość
Gość 28.11.2014, 17:50
no Dudzie to nie wierzę że obniży, a dlaczego bo ..... no nie wiem. ale że pan Górczyński dotrzyma słowa to taaak, bo jak był prezydentem i posłem to tyle zdziałał, tyle dobra zrobił dla miasta że... aż nie potrafię wymienić.. NIC. Zrób pan choć trochę mniejsze ceny dla ludzi,, bo od lat to tylko z każdej strony podwyżki i podwyżki...
Gość
Gość 28.11.2014, 17:02
a ja powiem sprawdzam i dlatego najpierw go wybiorę. Razem z całą rodziną.
Gość
Gość 28.11.2014, 16:39
tylko to krytykować,takich cudów napewno nie będzie,w obiecanki i tak nie uwierzymy.
Gość
Gość 28.11.2014, 08:18
Panie Duda to jest dla mnie bardzo dobra informacja. Ma Pan mój głos.
Gość
Gość 27.11.2014, 21:07
Brawo Duda, Ciemny lud to kupi
Gość
Gość 27.11.2014, 19:29
hahahhah OD KĄT hahahah brawa dla tego Gościa z 18.29, który oprócz tego że krzyczy (jakas kultura internetowa obowiązuje) to jeszcze takie błędy.... Czyżby Pan G. zatrudnił do komentowania dzieci z przedszkola czy analfabetów ?!
Gość
Gość 27.11.2014, 19:22
Odtąd kiedy w KĄTACH stanie osoba, która sama najpierw się douczy i dopiero wtedy zacznie coś pisać.
Gość
Gość 27.11.2014, 18:29
OD KĄT TO PREZYDENT MA UPRAWNIENIA ABY OBNIŻAĆ OPŁATY WODY ,ŚCIEKÓW CZY ŚMIECI FAJNIE OBIECYWAĆ LUDZIOM JAK WEJDĘ TO JA WAM POKAŻE JAK OSTROWIEC ZNIKA Z MAPY POLSKI!!!!
Gość
Gość 27.11.2014, 17:02
a ja popieram Pana Dudę i już.
Gość
Gość 27.11.2014, 16:45
tak, wśród rodziny i znajomych.
Gość
Gość 26.11.2014, 22:32
a bezrobocie pan zlikwiduje?
Gość
Gość 26.11.2014, 22:21
jedyna nadzieja jeszcze w Panu Dudzie. Do przodu tak trzymać
Gość
Gość 26.11.2014, 21:15
Nie jestem zwolennikiem Pana Z. Dudy, ale uważałem go za b. poważnego kandydata. Tym znakomitym, tanim chwytem wyborczym, dodatkowo potwierdzonym przez notariusza zszokowal wyborców strasznie. Mnie to nie rusza, bo w 1 roku rządzenia Pan obniży opłaty, ale już w drugim roku odbije straty z nawiązką z 1 roku, ale obietnicy zadośćuczyni. Jeżeli Pan Duda poszedł w tym kierunku, to ja wolałbym z Jego strony obietnicy, że nie będzie podwyżek tych opłat przez 4 lata piastowania przez niego urzędu prezydenta.

Pozostałe