Miejsce pod inwestycje

  • 25.09.2015, 17:00 (aktualizacja 14.11.2015, 14:49)
  • red. Michał Mendak, zdj. Adam Karek
Miejsce pod inwestycje

Podziel się:

Oceń:

To, że Ostrowiec potrzebuje miejsc pracy nie jest tajemnicą. Gminie zależy aby jak najwięcej firm otwierało swe zakłady na terenie starej huty. Być może już niebawem pojawi się tam atrakcyjny teren pod inwestycję. Wcześniej z powierzchni ziemi zniknąć musi jednak duży obiekt. 

red. Michał Mendak, zdj. Adam Karek

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RR
RR 26.09.2015, 23:04
pitu pitu Władza chce przyciągnąć inwestorów? Zapewne z tego powodu kilka miesięcy temu podwyższyła podanek od nieruchomości stawiając gminę Ostrowiec w gronie najdroższych w powiecie i województwie:)
Gość
Gość 25.09.2015, 22:38
Fakt -nasi włodarze muszą wreszcie postawić na rozwój miasta nie w kwestii sprzedaży gruntów pod markety ...ale pod zakłady pracy dla mieszkańców ! dobry pomysł i odwaga zawsze rodzi sukces .Dlaczego Starachowice -mniejsze miasto się rozwija w kwestii regionu -zatrudnienia -Ostrowiec wymiera .Szanowni Państwo już niedługo za kilka lat jedyne sprawnie będą działał ZUS - wypłata emerytur i niektóre szkoły z pozostałymi dziećmi rodziców którzy jeszcze nie wyjechali z kraju i miasta .Obudźcie się wreszcie i mądrze inwestujcie bo temu miastu grozi już niedługo wymarcie ...
Gość
Gość 25.09.2015, 19:09
kapitalizm
Gość
Gość 25.09.2015, 18:27
Wólczanka padła, szwalnie padły, cegielnia padła , stary zakład padł, cukrownia w Częstocicach założona w 1839 roku padła, Nowy Zakład robi bokami. Były to zakłady znane w Polsce i na świecie. A to co teraz jest to dno i dwa mery mułu.

Pozostałe