Espresso - rozmowa z Arkadiuszem Bąkiem

  • 18.10.2015, 16:00 (aktualizacja 06.03.2018, 18:30)
Espresso - rozmowa z Arkadiuszem Bąkiem

Podziel się:

Oceń:

Czy jest szansa na rozwój gospodarczy regionu świętokrzyskiego? Jak i czym przyciągnąć inwestorów? Czy wyborcze obietnice to polityczna megalomania? Wiceminister gospodarki nie wybiera się na "polityczną emeryturę" o czym zapewnia przy kawie red. A. Cybulską.




Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca po
wyborca po 26.01.2016, 17:18
Z perspektywy czasu szkoda, że go nie wybrałem. Mądry człowiek.
furman
furman 19.10.2015, 22:18
podstawowa rzecz my nie mamy tutaj dróg. To jest szok, gdy się tu przyjeżdża z Poznania, Warszawy. Te drogi to furmankami tu można jeździć.
Gość
Gość 19.10.2015, 21:29
Dla tego Pana wszędzie jest i przypomina mu Ostrowiec. Gdzie nie pojedzie do Konina do Warszawy do Kielc, do Starachowic, d\to wszędzie widzi Ostrowiec. Tylko jakoś czynów i efektów zabrakło...
Gość
Gość 19.10.2015, 18:45
Bardzo rozsądny facet. Zdecydowanie wolę jego zamiast Rusieckiego. Co zrobił pan Rusiecki przez 10 lat w Warszawie?
sk
sk 27.01.2016, 13:03
a Co zrobił pan Bąk? bo jakoś mi trudno sobie przypomnieć ?
Gość
Gość 19.10.2015, 17:05
Arek, głosujemy na Ciebie. Nie ma lepszego!
Gość
Gość 19.10.2015, 06:00
Z Ostrowca to prawda ale co zrobił dla niego? często pojawia się na imprezach wiejskich i czasem na WSBiP
Sylwek
Sylwek 18.10.2015, 22:29
Bąk przecież jest z Ostrowca chodził do mojej szkoły i teraz tez często go widuje na Kolonii Piaski
sk
sk 27.01.2016, 13:03
i chyba tylko tyle !
Gość
Gość 18.10.2015, 22:19
Tak wyjątkowy i szczerzę wybrany przez naczelną tv jakby swoich Ostrowieckich kandydatów nie było? Dobrze gada chłop i tylko tyle:(
żaneta
żaneta 27.01.2016, 16:35
chyba wyjątkowy bo często zapraszany.
Gość
Gość 18.10.2015, 19:31
Dużo Pani redaktor ostatnio kawy wypiła, proszę na serduszko uważać. Natomiast Pan Bąk - nawet Pan w Ostrowcu nie mieszka. Proszę powiedzieć co Pan zrobił dla tego miasta będąc wiceministrem .
as
as 27.01.2016, 13:05
Ja też pytam?

Pozostałe