Przegrana KSZO 1929 w ostatnim meczu w tym roku

• Krzysztof Stawiarski
Przegrana KSZO 1929 w ostatnim meczu w tym roku archiwum

Podziel się:

Oceń:

„Pomarańczowo-Czarni” w ostatnim ligowym meczu w 2021 r. ulegli na wyjeździe Chełmiance Chełm 0:1. Zwycięski gol padł w 72 minucie, a strzelił go Łukasz Mazurek.

Na Stadionie Miejskim w Chełmie przez długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Dwadzieścia minut przed końcem sędzia zdecydował się podyktować rzut karny dla gospodarzy, a jedenastkę wykorzystał Mazurek. Podopiecznym Rafała Wójcika nie udało się wyrównać, a to oznacza, że rok 2021 zakończą na jedenastym miejscu w tabeli z dorobkiem 23 punktów.

Po 18 kolejkach trzecioligowych zmagań „Pomarańczowo-Czarni” mogą pochwalić się bilansem sześciu zwycięstw, pięciu remisów i siedmiu porażek. Kolejne spotkanie piłkarze KSZO 1929 rozegrają 12 marca 2022 r. Ich rywalem będzie wtedy ŁKS Łagów.