OSTROWIEC: Koronawirus w szkołach

  • 15.11.2021, 13:06
  • Gabriela Soboń
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Część klas w PSP nr 4 i PSP nr 9 oraz w "budowlance", "ekonomiku" i I LO im. Staszica, z powodu koronawirusa wśród uczniów i nauczycieli, uczy się zdalnie.

Uczniowie klas IV-VIII Zespołu Szkół i Placówek Publicznych nr 3 oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7, w poniedziałek 15 listopada powrócili do zajęć stacjonarnych. W związku z wykryciem wirusa COVID-19, uczniowie ci od 4 listopada uczyli się w domu. 
Naukę zdalną natomiast rozpoczęli uczniowie innych dwóch szkół podstawowych w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

 

W związku z wykryciem wirusa COVID - 19, od dziś, to jest poniedziałku 15 listopada, na nauczanie zdalne przeszły 3 oddziały w PSP nr 4 i 1 oddział w PSP nr 9. Uczniowie w domu będą się uczyć do końca tego tygodnia 

- poinformował Bernard Jan Malinowski, naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w UM w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Z powodu koronawirusa, nauczanie zdalne obowiązuje w trzech szkołach średnich.  W Zespole Szkół nr 1 uczniowie 7 klas wyłączeni są z edukacji w szkole. W Zespole Szkół nr 2 uczniowie 9 oddziałów uczą się w domu. A w I Liceum Ogólnokształcącym uczniowie 1 klasy nie uczestniczą w zajęciach w szkole.  
 

 

 

 

 

 

Gabriela Soboń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe