Edukacja zawodowa powinna odpowiadać na potrzeby rynku pracy

  • 19.10.2021, 15:30
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od 17 lat jest wiodącą placówką kształcącą w zakresie kierunków medycznych. Przez lata zrealizowali wiele projektów oraz nawiązali współpracę z najlepszymi ostrowieckimi nauczycielami, lekarzami i specjalistami. W tym roku naukę w Centrum Edukacji Zawodowej rozpoczęło ok 200 uczniów, wybierając kierunku takie jak: technik farmaceuta, higienista stomatologiczny, opiekun medyczny.

Dobór kierunków kształcenia jest zawsze odpowiedzią na potrzeby rynku pracy. W ostatnim czasie wzrosło zapotrzebowanie na zatrudnienie średniego personelu medycznego. Wielu pracowników podnosi kwalifikacje lub przebranżawia się. Rosnące potrzeby rynku pracy, mają również wpływ na potrzeby szkół zawodowych. W związku z tym Centrum Edukacji Zawodowej zapewniło kadrze pedagogicznej i uczniom nową siedzibę oraz sprzęt.

Miniony Dzień Edukacji Narodowej był okazją do zaprezentowania nowej siedziby Centrum Edukacji Zawodowej, ale również chwilą do refleksji kadry pedagogicznej nad jej osiągnięciami. [ZOBACZ WIDEO]

 

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe