Prezydent wyróżnił nauczycieli

  • 19.10.2021, 13:50 (aktualizacja 19.10.2021, 15:42)
  • Krzysztof Stawiarski
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Praca nauczycieli ma sens i warto ją doceniać. W poniedziałek w trakcie miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosław Górczyński wyróżnił 48 pedagogów z placówek publicznych i niepublicznych.

Ostatni rok był trudny dla wszystkich, dla nauczycieli również. Według badań przeprowadzonych przez Fundację Orange, z których wynikami można zapoznać się w publikacji „Między pasją a zawodem. Raport o statusie nauczycielek i nauczycieli w Polsce 2021”, 62% nauczycieli jest zdania, że nauka zdalna w czasie pandemii miała negatywny wpływ na postrzeganie ich statusu przez społeczeństwo. 

- Czasy się zmieniają, musimy się dostosowywać. Cieszę się, że nauczyciele się sami się dokształcają, że jest u nich taka chęć do pracy i samokształcenia

- mówi prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosław Górczyński

Prezydent Jarosław Górczyński nie raz podkreślał, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w oświatę. Stąd m.in. dodatkowe lekcje języka angielskiego, matematyki czy przedmiotów artystycznych, a także stypendia dla najlepszych uczniów w wysokości 10 tysięcy.     

Krzysztof Stawiarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe