SADOWIE | Nowy sprzęt i nowe kompetencje

  • 19.10.2021, 13:38
  • Gabriela Soboń
SADOWIE | Nowy sprzęt i nowe kompetencje zdjęcie fb.com/ biblioteka Sadowie

Podziel się:

Oceń:

Biblioteka - Ośrodek Kultury Gminy Sadowie będzie uczestniczyć w projekcie "TIK w instytucjach kultury#2". W ramach projektu placówka otrzymała bezzwrotnie nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne, a jej pracownicy przejdą szkolenie z zakresu programowania i kompetencji medialnych.

W poniedziałek dyrektor placówki - Michał Kosowski podpisał umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem Nowe Oblicze Edukacji z Kielc, reprezentowanym przez dyrektor projektu Edytę Kraskę. 
Dzięki projektowi pracownicy Biblioteki - Ośrodka Kultury Gminy Sadowie będą uczestniczyć w szkoleniach, w trakcie których poznają zagadnienia dotyczące programowania i kompetencji medialnych oraz przygotują się do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą przy użyciu otrzymanego z projektu sprzętu i pomocy dydaktycznych.
Projekt jest dofinansowany z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Gabriela Soboń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe