Rodzicielstwo zastępcze to piękna życiowa misja

  • 18.10.2021, 13:59
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rodzina zastępcza, rodzinny dom dziecka to szans na szczęśliwe dzieciństwo i start w dorosłe życie, dla wszystkich tych dzieci, których los pozbawił możliwości wychowywania przez biologicznych rodziców. Każda osoba, która decyduje się na zostanie rodzicem zastępczym bierze na siebie odpowiedzialność, realizując zarazem jedną z najpiękniejszych misji.

Rodzina zastępcza, rodzinny dom dziecka to szans na szczęśliwe dzieciństwo i start w dorosłe życie, dla wszystkich tych dzieci, których los pozbawił możliwości wychowywania przez biologicznych rodziców. Każda osoba, która decyduje się na zostanie rodzicem zastępczym bierze na siebie odpowiedzialność, realizując zarazem jedną z najpiękniejszych misji. Ideę pieczy zastępczej od lat wspiera i upowszechnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinnie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rodzin zastępczych w powiecie ostrowieckim jest ok 130. Jak pokazać dobro, które może dać rodzinna zastępcza? Jak przekonać innych by stali się rodzicami dla tych, którzy tego dobra oczekują? M.in. po przez organizacje spotkań integracyjnych i rodzinnych pikników. [ZOBACZ WIDEO]

 

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe