Co się dzieje obok CELSY?

  • 13.10.2021, 12:23
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Huta CELSA, to największy pracodawca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tysiące osób przemierza ulice prowadzące do tego zakładu, oraz sąsiednich firm, kilka razy dziennie: pieszo, na rowerze, samochodem. Nic więc dziwnego, że o jakość dróg dojazdowych samorząd chce zadbać. Wkrótce w tym rejonie zmieni się układ komunikacyjny.

Prace przebiegają zgodnie z planem, terminowo, w dobrym tempie. Wykonawcą robót jest miejska spółka MPRD. W tym rejonie powstanie około 840 metrów nowych dróg, 90 miejsc parkingowych , wiaty dla rowerów, trzy zatoki autobusowe. Na realizację tego zadania Samorząd dysponuje kwotą 4 mln 600 tysięcy złotych. Część pieniędzy to środki z Unii Europejskiej, a część z budżetu miasta. Zakończenie inwestycji nastąpi nie wcześniej niż w przyszłym roku, ale zarówno wykonawca jak i prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego chcą, aby główna droga dojazdowa do huty była przywrócona do końca bieżącego roku.

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
,
, 13.10.2021, 18:10
To samo i to samo .....
Ile jeszcze o tej budowie MZK Prezydencie ?

Pozostałe