W poniedziałek dowiemy się kto został Aniołem

  • 09.10.2021, 14:23
  • #CodziennieWieszWięcej
W poniedziałek dowiemy się kto został Aniołem zdj. archiwum

Podziel się:

Oceń:

11 października w Kielcach odbędzie się finał Konkursu Świętokrzyski Anioł Dobroci. To już 17. edycja tego konkursu.

W tym roku do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej wpłynęło łącznie 10 wniosków nominacyjnych, w tym 5 wniosków o przyznanie nagrody w kategorii indywidualnej i 5 wniosków w kategorii grupowej. Zarząd Województwa Świętokrzyskiego podjął decyzje o przyznaniu jednej nagrody w kategorii indywidualnej i jednej nagrody w kategorii grupowej.

Laureatów poznamy w poniedziałek, o godzinie 12.00 w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.

 

Ideą nagrody Świętokrzyski Anioł Dobroci jest dostrzeżenie, docenienie i promocja instytucji pomocy społecznej, organizacji pozarządowych i stowarzyszeń, a także osób fizycznych szczególnie silnie zaangażowanych w pomoc na rzecz rodzin i osób znajdujących w trudnej sytuacji życiowej. Do nagrody zgłaszane są inicjatywy, projekty, wydarzenia, działania, których celem jest krzewienie idei bezinteresownej pomocy na rzecz drugiego człowieka.

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe